שירותים

מירב כתיבת תוכן היא חברה אשר מספקת שירותי תוכן איכותיים ברמה הגבוהה ביותר לאתרי אינטרנט, חברות קידום אתרים, חברות בניית אתרים, מגזינים, חברות פרסום, חברות תיווך ועוד. אצלנו האיכות היא הקובעת. בין שירותנו ניתן למצוא:

כתיבת תוכן לאתרים- אנו כותבים לאתרים חדשים וכן לאתרים אשר רוצים לשכתב את התוכן הקיים, הכתיבה כוללת את דף הבית, אודות, שירותים, צור קשר ושאר הלשוניות.

שכתוב תכנים- אנו משנים את התוכן הקיים ומתאימים אותו ישירות לצורכי הלקוח, לעיתים מדובר על שכתוב של פסקה אחת ולעיתים על כל המאמר עצמו.

הזנת תוכן- אנו מבצעים הזנת תוכן למערכות השונות שאתם עובדים עליהם, בין אם זה וורדפרס, ויקס או כל מערכת אחרת. הזנת תוכל יכולה להיות פסקה קצרה או אף עמוד שלם.

כתיבה שיווקית- אנו כותבים כתבות שיווקיות ותכנים שיווקים עם הנעה לפעולה מצד הלקוח.

כתיבת מאמרי קידום- אנו כותבים מאמרי קידום לחברות קידום אתרים ובניית אתרים שונות, הכוללים בתוך המאמר ביטויים שונים לאורך המאמר בהתאם לנושא ולדרישות הלקוח.

כתיבת דף נחיתה- אנו כותבים דפי נחיתה לעסקים השונים אשר כוללים מלל שיווקי קצר וזאת על מנת שתוכל לקבל כמה שיותר לידים.

כתיבת ניוזלטר- אנו כותבים ניוזלטר יומי/שבועי/ חודשי לפי דרישת הלקוח, אשר נשלח ללקוחות על מנת ליידע אותם על שירותים או מוצרים חדשים ומבצעים.

עריכת תכנים- אנו עורכים את התכנים השונים בהתאם לנושא המבוקש, ובין היתר בודקים האם המסר הועבר, האם הוא ערוך נכון מבחינה דקדוקית ועוד.

כתבות מגזיניות- אנו כותבים כתבות מגזיניות למגוון מגזינים מובילים בהתאם לצורכי הלקוח.

ניהול דף פייסבוק- ניהול דף פייסבוק כולל פתיחת דף פייסבוק במידה ולא קיים, כתיבת סטטוסים, העלאת כתבות וכן מענה לגולשים. מדובר על תחזוק שוטף של כמה פעמים בשבוע בהתאם לדרישות הלקוח.